Bahçelievler Yerinde Halı Yıkama

Bahçelievler bölgesinde özel nedenlerden dolayı yerinde halı yıkama yaptırmak isteyen Bahçelievler sakinleri için haftanın yedi günü yerinde halı yıkama hizmetimiz bulunmaktadır. Evde yerinde halı yıkama yaptırmak için yapmanız gereken çok basit önce Bahçelievler temizlik şirketi telefon numarasını arıyorsunuz , ardından müşteri hizmetleri çalışanından yerinde halı yıkama hakkında detaylı olarak bilgi alıyorsunuz , arzu ettiğiniz takdirde istediğiniz gün ve saat için halı yıkatmak üzere kayıt oluşturuyorsunuz. İstediğiniz gün ve saatte gelen halı yıkama firması elemanları halılarınızı gözünüzün önünde yıkayıp tertemiz yapıyor hepsi bu. Sizde memnuniyet garantili bir şekilde halı yıkama yaptırmak için bizi seçin rahat edin…

Bahçelievler’de yerinde halı yıkama firması elemanları ofis veya ev ortamında bulunan halıları üstün emiş gücüne sahip süpürgelerle tozlarından arındırır ardından sıcak su zerrecikleri veya sıcak su buharı püskürterek halı yüzeyini nemlendirir sonrasında temizlik şirketleri için özel olarak üretilmiş halı yıkama şampuanlarını halı yüzeyine uygular , yüksek devirle dönen halı yıkama makinesi ile halınızı yerinde yıkar sonrasında kirli köpekli su üç motorlu elektrik süpürgesi ile halı yüzeyinden çekilir tekrar sıcak su veya su buharı uygulaması yapılır ve bu durulma suyu vakumla çekilir halılarınız yerinden bir santim bile kımıldamadan pırıl pırıl tertemiz olur.

Bahçelievler bölgesinde yerinde halı yıkama fiyatları yıkanacak halıların metre kare cinsinden büyüklüğü ile alakalıdır on metre kareden daha küçük alana sahip halılar için yıkama hizmeti vermiyoruz ama on metre kareden daha büyük halılar için indirim uyguluyoruz. iki bin yirmi yılı yerinde halı yıkama metre kare fiyatı metre kare başına beş liradan hesaplanmaktadır. elli metrekareden büyük alana sahip halıların metrekaresi dört liradan yıkanırken yüz metre kareden büyük alana sahip halıların metrekaresi üç liradan yıkanmaktadır. Metre kare başı üç lira en ucuz yerinde halı yıkama fiyatımızdır.

Bahçelievler ofis halısı yıkama

Bahçelievler cami halısı yıkama

Bahçelievler fabrika halısı yıkama

Bahçelievler mağaza halısı yıkama

Bahçelievler fuar halısı yıkama

Cumhuriyet mahallesi yerinde halı yıkama

Çobançeşme mahallesi yerinde halı yıkama

Hürriyet mahallesi yerinde halı yıkama

Kocasinan mahallesi yerinde halı yıkama

Siyavuşpaşa mahallesi yerinde halı yıkama

Soğanlı mahallesi yerinde halı yıkama

Şirinevler bölgesi yerinde halı yıkama

Yenibosna bölgesi yerinde halı yıkama

Zafer mahallesi yerinde halı yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir