Bahçelievler Temizlikçi Bayan

Bahçelievler bölgesinde ev temizliği yapan temizlikçi bayan elemanlar haftanın yedi günü aralıksız olarak sabah dokuz akşam beş saatleri arasında ev temizlik ve ofis temizlik işleri yapmaktadırlar. Temizlikçi bayan elemanlar temizlenecek eve girdikleri vakit ilk iş olarak evi güzelce süpürürler , ardından yerleri paspas yapıp temizlerler , akabinde toz almaya başlarlar sehpaların , mobilyaların , bili mum ev eşyalarının bir güzel tozunu alırlar , örümcek ağlarını aldıktan sonra evi havalandırıp pencereleri ve camları silerler , mutfakta mutfak tezgahını mutfak dolaplarını , fayansları ve lavaboyu bir güzel temizleyip musluk başlarını ovar hemen sonrasında banyoya geçerler , banyoda sırasıyla duşa kabini temizler  , küveti yıkar , fayansları güzelce ovar , armatürleri parlatır ve çıkarlar. Odalarda bulunan halıları ve koltukları güzelce silip kirlerinden arındırırlar. Arzu ettiğiniz takdirde bulaşıkları bulaşık makinesine dizip yıkarlar ve sizin denetiminiz ve gözetiminiz de perdeleri yıkayıp asarlar. İş bitiminde sizin kontrol ettikten sonra önceden belirlenmiş ücretlerini alıp evden çıkarlar.

Bahçelievler yakınlarında temizlikçi bayan eleman hizmetinden tam manasıyla faydalanabilmek için bizi en az bir gün önceden arayıp önce temizletmek istediğiniz ev hakkında bilgi verin temizlenecek ev boş mu eşyalı mı belirtin ardından nasıl bir temizlik istediğinizden bahsedin detaylı ev temizliği mi yaptırmak istiyorsunuz yoksa sizin için genel bir temizlik yapılması yeterli olacak mı belirtin sonrasında temizlik malzemelerini siz mi temin edeceksiniz yoksa temizlik için gelecek bayanların getirmesini mi istiyorsunuz bunu da mutlaka belirtin ardından temizlik için en uygun olacak günü belirleyin adres verip temizlik randevusu alın. Temizlikçi bayan elemanlar temizlik yapılacak mekana gelmeden önce sizi tekrar arayıp temizlik randevusunu teyit ettikten sonra verdiğiniz adrese gelip hızlı bir şekilde ev temizlik işine girişirler.

Bahçelievler bölgesi temizlikçi bayan elemanlarımız tarafından en çok yapılan temizlik işleri boş ev temizliği , eşyalı ev temizliği , boya badana sonrası ev temizliği , tadilat sonrası ev temizliği , inşaat sonrası ev temizliği , sıfır daire temizliği , yeni daire temizliği , detaylı ev temizliği , rutin ev temizliği ,  periyodik ev temizliği , yüzeysel ev temizliği ,  tam gün ev temizliği , yarım gün ev temizliği gibi işlerdir. Evlere gündelik temizliğe giden bayanlar normal şartlar altında sabah dokuz akşam beş saatleri arasında çalışırlar. Bahçelievler semtinde akşam saatlerinde ve gece vakti çalışan temizlik elemanlarımız bulunmamaktadır.Bahçelievler’de bulunan temizlikçi bayan elemanlarımız sadece ev temizliği ve ofis temizliği işleri yapmakta olup apartman temizliği ve merdiven temizliği gibi işler yapmazlar.

Bahçelievler bölgesinde temizlikçi bayanların çalıştıkları bölgeler

Cumhuriyet mahallesi temizlikçi bayan hizmetleri

Çobançeşme mahallesi temizlikçi bayan hizmetleri

Hürriyet mahallesi temizlikçi bayan hizmetleri

Kocasinan mahallesi temizlikçi bayan hizmetleri

Siyavuşpaşa mahallesi temizlikçi bayan hizmetleri

Soğanlı mahallesi temizlikçi bayan hizmetleri

Şirinevler temizlikçi bayan hizmetleri

Yenibosna temizlikçi bayan hizmetleri

Zafer mahallesi temizlikçi bayan hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir