Bahçelievler Koltuk Yıkama Firması

Bahçelievler kotluk yıkama firması evde , ofiste , yerinde koltuk yıkama konusundaki en son yenilikleri günü günü gününe size sunmaktadır. Her dönem popüler olan koltuk yıkama yöntemlerini başarıyla uyguladık. İlk önceleri sıcak su ile koltuk yıkama sistemi vardı , ardından buharla koltuk yıkama popüler oldu , son bir kaç yıldır kuru köpük koltuk yıkama tercih edilirken… son bir iki yıldır sıcak su ile döner başlıklı koltuk yıkama fırçası ile yapılan koltuk yıkama ve vakumlama yöntemi popüler oldu… Biz işin doğrusu bütün bu koltuk yıkama yöntemlerini yapabilecek koltuk yıkama makinelerine sahibiz siz ne şekilde koltuk yıkatmak istediğinize karar verin yada bizi telefonla arayın size koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi verelim en iyi yöntemi birlikte tercih edelim…

Bahçelievler koltuk yıkama şirketi elemanlarımız tarafından en çok verilen koltuk yıkama hizmetini kısaca anlatalım , temizlik şirketi elemanlarımız ilk etapta sanayi tipi elektrik süpürgeleri ile koltukların tozlarını derinlemesine çekerler sonraki aşamada koltuklar özel dezenfektan içeren sıvı ile kaplanır  bu uygulama ile bir yandan mikroplar etkisiz hale getirilirken bir yandan kirlerin yumuşaması hedeflenir on dakika kadar bir süre sonra döşemeler güzelce fırçalanır hemen ardından şampuan ve sıcak su köpürtülüp koltuk döşemesine yayılır döner başlıklı koltuk yıkama makinesi ile koltuk takımlarınız köpür köpür yıkanır ve vakumla bütün kirli su son damlasına kadar çekilir son aşamada parfüm içeren su uygulaması yapılan koltuklardan çekilen durulama suyu çekildikten sonra koltukların daha çabuk kuruması için koltuk takımlarının bulunduğu odanın sirkülasyonu aktif hale getirilir.

Bahçelievler İlçesi bölgesi civarı yakınlarındaki koltuk yıkama yapan temizlik şirketleri arasında yer alan koltuk yıkama şirketimize bağlı çalışan temizlik personelimizi işe almadan önce yazılı mülakattan geçiriyoruz , sonrasında başarılı olan temizlik elemanlarını bu defa sözlü mülakattan geçirip başarılı olanları bir süre eğitime tabi tutuyoruz. İlk önce teorik eğitim verip hemen ardından pratik eğitim veriyoruz. Koltuk yıkama konusunda her aşamada başarılı olan temizlik elemanlarını en sonunda temizlik elemanı olarak işe alıp profesyonel bir şekilde koltuk yıkama yapmak üzere evlerinize gönderiyoruz ve sürekli gözetim altında tutuyoruz.

Bahçelievler bölgesinde koltuk yıkama yapan temizlik şirketi çalışanlarımız için tek bir öncelik vardır ; yüzde yüz müşteri memnuniyeti …  Bizim için müşteri veli nimettir. Hiç bir zaman işini yap bitir arkana dönüp bakma gibi bir düşüncemiz olmamıştır. Koltuk temizliği esnasında müşterilerimiz tarafından bize verilen bütün tavsiyeleri dinler ve anında uygularız. Müşterilerimizin isteklerini kulak arkası etmeyiz , müşterimizin bütün makul isteklerini hemen o an yerine getirmek için azami çabayı sarf ederiz. Sizde binlerce müşterimiz gibi koltuk temizliğinde bizi tercih edin memnun kalıp tanıdığınız herkese tavsiye edeceğiniz bir koltuk temizliği deneyimi yaşayın.

Bahçelievler yerinde halı yıkama hizmetimiz ilk günden beri başarı ile sürmektedir. Yerinde halı yıkama yaptırmak isteyen müşterilerimizin en çok merek ettiği konu olduğu için yerinde halı yıkama fiyatları hakkında kısa bir bilgi verelim elli metre kara ve üzeri halıları yarı fiyatına yıkıyoruz. Ayrıca bize koltuk yıkama yaptıran müşterilerin halılarını yarı fiyatına yıkamaktayız. Yerinde yıkama hizmetlerimiz ; ev halısı yıkama , makine halısı yıkama , fuar halısı yıkama , cami halısı yıkama , mescid halısı yıkama , otel halısı yıkama , sinema salonu halısı yıkama , konferans salonu halısı yıkama , dershane halısı yıkama gibi ancak profesyonel temizlik şirketi elamanlarının üstesinden gelebileceği büyüklükte ve zorlukta halı yıkama hizmetleridir.

Bahçelievler yakınlarında halıfleks yıkama yapan elemanlarımız sizin daha önceden belirlemiş olduğunuz gün ve saatte gelerek öncelikle halıfleks yüzeylerini tozdan arındırır , sonrasında sıvı dezenfektan uygulaması ile bütün mikropları etkisiz hale getirir , ardından sıcak su ve köpükle halıfleksleri bir santim bile yerinden kımıldatmadan güzelce yıkar , vakumlama işlemi ile bütün kirli suyu çeker ve halıflekslerin daha çabuk kuruması için mekanın  hava sirkülasyonunu aktif hale getirirler.

Bahçelievler bölgesinde yatak yıkama yapan iyi bir temizlik şirketi arıyorsanız bizimle iletişime geçip haftanın yedi günü en ucuz fiyata yatak yıkama yaptırabilirsiniz. Çeşitli nedenlerle kirlenmiş ve silmekle temizlenmesi mümkün olmayan yataklarınızı biz hem temizliyor hemde dezenfekte ediyoruz. sizde yataklarınızın yıkanıp kirlerden ve mikroplardan arınıp tertemiz bir hal almasını istiyorsanız bize yataklarınızı yıkatın farkı kendi gözlerinizle görün. Uygun fiyata yataklarınızı yıkatmak hem cebinize hem de sağlığınıza iyi gelecek.

Bahçelievler koltuk yıkama firması tavsiyesi

Bahçelievler koltuk yıkama firması müşteri yorumları

Bahçelievler koltuk yıkama firması fiyatları

Bahçelievler en iyi koltuk yıkama yapan firmalar

Bahçelievler en ucuz koltuk yıkama yapan şirketler

Bahçelievler civarında koltuk takımı yıkayan yerler

Bahçelievler bölgesinde profesyonel olarak koltuk yıkama yapan şirketler

Bahçelievler semtinde çekyat yıkama yapan firmalar

Bahçelievler semtindeki en iyi koltuk yıkama firması 

Bahçelievler ilçesinde en ucuz fiyata koltuk yıkama yapan yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir