Bahçelievler Halıfleks Yıkama

Bahçelievler’de yerinde halıfleks yıkama yapan profesyonel temizlik firmaları arasında yer aldığımız günden bu yana binlerce metre kare halıfleks yıkama yaptık. Halıflesler ofislerde ve iş yerlerinde evlere nazaran daha fazla tercih edilmektedir. Halıfleksler zaman içinde toz ve kiri bünyesinde hapseder zaman içinde hem kötü bir görünüme bürünür hemde barındırdığı toz ve mikroplardan dolayı sağlığınızı tehdit eder. Bundan dolayı bizim tavsiyemiz periyodik olarak halıfleks yıkama yaptırmak olacaktır. Halıfleks yıkama yapan firmalara üç ayda bir altı ayda bir veya yılda bir  periyodik olarak halıfleks yıkama yaptıran binlerce halıfleks sahibi bulunmaktadır.

Bahçelievler halıfleks yıkama fiyatları metre kare üzerinden hesaplanmaktadır. Minimum on metre kare halıfleks yıkama yapmak üzere servis sunuyoruz , daha küçük yüzeye sahip olan halıfleksler için . İki bin yirmi yılı halıfleks yıkama fiyatları metre kare başı beş liradır , meterkaresini beş liraya yıkadığımız halflkesleri hem temizliyor kirlerden arındırıyoruz hem de dezenfekte ediyoruz. Halıfleks yıkama işinde en karlı çıkan müşterilerimiz halıflekslerinin metrekaresi büyük olan müşterilerimizdir bu müşterilerimiz mümkün olan en ucuz fiyata halıfleks yıkama yaptırma imkanı bulabilmektedirler.

Bahçelievler’de halıfleks yıkama nasıl yapılmaktadır dilerseniz kısaca sizi bilgilendirelim. İlk iş halıfleksler üç motorlu sanayi tüpü elektrik süpürgeleri ile süpürülüp görünen görünmeyen tozlardan arındırılır. Hemen ardından dezenfektan etkili sıcak su veya sıcak su buharı püskürtülür sonrasında halıfleks yıkama yapan firmalar için üretilmiş halı yıkama şampuanları halıfleks yüzeyine uygulanır. Sonraki işlemde profesyonel halı yıkama makinesi ise halıfleksler köpür köpür yıkanır halıflesin derinlerindeki kirler pislikler yüzeye çıkar ve sonrasında vakum özelliği olan ıslak kuru emiş gücüne sahip elektrikli süpürge ile kirli köpük çekilir sonrasında halıflekse durulama suyu uygulanır son olarak durulama suyu vakumla çekildikten sonra halıflekslerbütün kirlerden arınır tertemiz olup yepyeni bir görünüme bürünürler.

Bahçelievlerde halıfleks yıkama yapan yerler

Cumhuriyet mahallesinde halıfleks yıkama yapan yerler

Çobançeşme mahallesinde halıfleks yıkama yapan yerler

Hürriyet mahallesinde halıfleks yıkama yapan yerler

Kocasinan mahallesinde halıfleks yıkama yapan yerler

Siyavuşpaşa mahallesinde halıfleks yıkama yapan yerler

Soğanlı mahallesinde halıfleks yıkama yapan yerler

Şirinevler bölgesinde halıfleks yıkama yapan yerler

Yenibosna civarında halıfleks yıkama yapan yerler

Zafer mahallesinde halıfleks yıkama yapan yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir