BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA FİYATLARI

Yerinde halı yıkama yapan temizlik firmaları arasında yer almaktayız. Bizi diğer halı yılama firmaları ile ayıran en büyük etken temizlik firması olarak halı yıkama sektörüne girerken uzun araştırmalar sonunda en iyi yerinde halı yıkama makineleri ve halı şampuanlarını temin edip en iyi ekipmanı kullanıyor olmamızın verdiği rahatlıkla memnuniyet garantili halı yıkama yapıyor olmamızdır.

Yerinde halı yıkama fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır. Evde yerinde halı yıkama metrekare fiyatı 3 liradır. Bu kadar meşakkatli bir hizmeti böylesine ucuz bir ücret karşılığında veriyor olmamızdan ötürü İstanbul ilinde yerinde halı yıkama yapan firmalar arasında kısa zamanda en üst sıraya yerleşmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yerinde halı yıkama kampanyamızdan faydalanıp en ucuz fiyata en iyi halı yıkama hizmetini almak için bizi bir gün önceden arayıp bilgi ve randevu almayı unutmayın, Yerinde – evde – iş yerinde halı yıkama hizmetimiz haftanın yedi günü aralıksız devam etmektedir. Uygun fiyata yerinde halı yıkama yaptırmanın rahatlığını bizimle yaşayın.